+48 662 195 188, +48 606 619 161 biuro@effecto.pl

Poznaj marki oferowane przez Effecto

Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami i oferujemy sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z naszych usług

 

||Wykładziny

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów tylko od sprawdzonych i rzetelnych producentów.

Vorwerk

Trwałośc, komfort i innowacja.
Charakteryzują się one najwyższą jakością, trwałością, komfortem oraz innowacyjnym wzornictwem. Są idealnym połączeniem optymalnych właściwości użytkowych oraz estetyki i dają nieograniczone możliwości kreatywne w aranżacji wnętrz.

Desso

 

TARKETT

Wyjątkowe panele w wyjątkowym stylu
Zaaranżuj i stwórz wnętrze dopasowane do Twoich potrzeb dzięki naszym modularnym panelom i płytkom winylowym, podłogom drewnianym i panelom.

Expona

Wykładziny winylowe
Odkryj luksusowe podłogi winylowe Expona, których ciepłe i naturalne materiały rozjaśnią wnętrze Twojego domu. Dzięki zabezpieczającej powłoce wierzchniej Twoja podłoga będzie zawsze wyglądać tak ładnie jak w dniu montażu.

Sit-in

 

ITEC

Wykładziny PCV w ponad 120-krajach.
Dzięki zaangażowaniu w nowoczesne technologie i bieżącemu monitorowaniu potrzeb użytkowników Itec dostarcza na rynek specjalnie dedykowane kolekcje wykładzin obiektowych: akustyczne, antypoślizgowe oraz tradycyjne wykładziny PCV o ciekawym wzornictwie.

Paragon

Do każdego zastosowania obiektowego.
Paragon produkuje nowoczesne i ciekawe wzorniczo płytki dywanowe, a każda kolekcja oferuje inwestorom, architektom i projektantom wnętrz, niemalże nieskończony wybór zestawień kolorystycznych, faktur i wzorów odpowiednich do każdego zastosowania obiektowego.

Shaw contract group